انقلابی جدید در جستجوی محتوا اینستاگرام – جستجو در محتوای اینستاگرام با کلمات کلیدی

انقلابی جدید در جستجوی محتوا اینستاگرام – جستجو در محتوای اینستاگرام با کلمات کلیدی

جستجوی محتوا اینستاگرام : راجع به این قابلیت (جستجو در محتوای اینستاگرام با کلمات کلیدی) که انقلابی جدید در جستجوی محتوای اینستاگرام پدید آورد بیشتر بدانید.

جدیدترین خبرهای اپلیکیشن اینستاگرام این است که این اپ امکان جستجو با کلمات کلیدی را امکان پذیر می کند. راجع به این قابلیت (جستجو در محتوای اینستاگرام با کلمات کلیدی) که انقلابی جدید در جستجوی محتوای اینستاگرام پدید آورد بیشتر بدانید.

اینستاگرام به جای محدود شدن به هشتگ ها، قابلیت جستجوی محتوا با کلمات کلیدی را اضافه می کند.

اینستاگرام قابلیت جستجوی خود را ارتقا می دهد و به کاربران اجازه می دهد برای اولین بار محتوای خود را توسط کلمات کلیدی پیدا کنند.

تاکنون ، کاربران فقط قادر به جستجوی محتوا توسط هشتگ ها ، تگ های مکان ، نام کاربری (user name) و نام های پروفایل بوده اند.

این محتوای قابل جستجو در قسمت کپشن باقی مانده است.

طبق گزارشی از TechCrunch ، کاربران اکنون می توانند پست ها را با استفاده از کلمات کلیدی که ممکن است در کپشن عکس و فیلم ظاهر شوند جستجو کنند.

چیزهای زیادی در مورد قابلیت جستجوی جدید اینستاگرام قابل درک است ، اما ما اطلاعاتی را که تاکنون در دسترس بوده است برای شما عزیزان جمع آوری کردیم.

جستجوی کلمات کلیدی اینستاگرام چگونه کار می کند؟

جستجوی کلمات کلیدی اینستاگرام با اجازه دادن به کاربران برای نوشتن کلمه کلیدی مانند ” home office inspiration ” ، به جای محدود شدن به هشتگی مانند homeofficeinspiration# ، کار می کند.

پس از آن نتایج جستجو باید پست هایی را درباره الهام از دفتر خانه که به معنی  inspiration  home office است ،ارائه دهند حتی اگر به طور خاص تگ گذاری نشده باشند.

دقیقاً مشخص نیست که اینستاگرام بدون اتکا به هشتگ ها ، موضوع پست را چگونه تعیین می کند.

دیده شده است که اینستاگرام برای جستجوی کلمات کلیدی از کپشن ها برای نمایش پست ها استفاده می کند ، اما حتی هنوز سؤالات زیادی وجود دارد.

به عنوان مثال – آیا فقط مطابقت دقیق دارد؟ آیا الگوریتم اینستاگرام می تواند مترادف را درک کند؟ آیا هوش مصنوعی یا یادگیری ماشینی برای کمک به الگوریتم در تشخیص آنچه در عکس به تصویر کشیده شده وجود دارد؟

سخنگوی شرکت به The Verge می گوید که اینستاگرام “هنگام بازگرداندن نتایج جستجو” “تعدادی از عوامل” را در نظر می گیرد. این شامل نوع محتوا ، کپشن ها ، زمان پست آن و موارد دیگر است.

سخنگو تأیید می کند که اینستاگرام از یادگیری ماشینی برای “یافتن بالاترین کیفیت محتوای مرتبط با شما” استفاده می کند. هیچ اشاره ای به این موضوع نمی شود که آیا این امر شامل شناسایی تصویر نیز می شود.

سخنگو گفت: نتایج جستجوی اینستاگرام فقط به عبارات خاص محدود می شوند:

“جستجو محدود به موضوعات مورد علاقه عمومی و کلمات کلیدی است که در دستورالعمل های انجمن اینستاگرام قرار دارند.”

پتانسیل برای سئو اینستاگرام چیست؟

شاید جالب ترین جنبه این به روزرسانی ، حداقل برای بازاریابان و علاقه مندان به جستجو ، پتانسیل سئو اینستاگرام باشد.

پیش از این ، تنها راه برای بهینه سازی پست های اینستاگرام ، درج هشتگ های مربوطه و شاید تگ های مکان (در صورت وجود) بود.

اکنون یک الگوریتم کاملا جدید برای درک و بهینه سازی بازاریابان وجود دارد. برای اولین بار می توانیم در مورد عوامل رتبه بندی اینستاگرام بحث کنیم.

با این حال ، بهتر است صبر کنید و ببینید که این تغییر چگونه بر رفتار کاربر تأثیر می گذارد. ما هنوز نمی دانیم که کاربران چگونه با این روش جدید جستجوی پست در اینستاگرام سازگار می شوند.

آیا آنها برای یافتن محتوای بصری مشابه نحوه استفاده افراد از Pinterest ، از کلمات کلیدی استفاده خواهند کرد؟ یا کاربران اینستاگرام استفاده از هشتگ های امتحان شده و درست را ترجیح می دهند؟

اصطلاحات پرکاربرد اینستاگرام از جمله اکسپلور، home، نرخ تعامل و … 

سخن پایانی

یک علامت امیدوارکننده ،مشاهده یک افزایش قابل توجه در جذب کاربر در پست ها پس از راه اندازی جستجوی کلمات کلیدی است. این می تواند نشانه ای باشد که از کلمات کلیدی برای کمک به کاربران در کشف محتوایی که در غیر این صورت پیدا نمی کردند ، استفاده می شود.

چیزی که مسلم است این است که کاربران اینستاگرام از تغییر دادن متنفر هستند و این موضوع با هیاهوی بروزرسانی رابط کاربریui)) اخیر مشهود است.

تاکنون بحث در مورد این به روزرسانی بسیار کمتر بوده است ، که یا نشانه این است که کاربران متوجه آن نشده اند یا هنوز برای همه پخش نشده است.

گفته می شود جستجوی کلمات کلیدی اینستاگرام امروز به زبان انگلیسی برای همه کاربران در کانادا ، ایالات متحده آمریکا ، انگلیس ، استرالیا ، نیوزیلند و ایرلند در حال اجرا است.

 

منابع :

منبع :‌ سایت کلاته

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image