مصطفی پورمرتضوی

من مصطفی پورمرتضوی هستم، با افتخار اعلام می کنم قبل از هر عنوانی یک بازاریاب هستم

مصطفی پورمرتضوی مشاور بازاریابی و مشاور بازاریابی اینترنتی

درباره مصطفی پورمرتضوی

مشاور و مدرس بازاریابی و بازاریابی اینترنتی ، مشاور سئو

من مصطفی پورمرتضوی، تحصیلاتم را در رشته الکترونیک شروع کردم و به مهندسی IT علاقه مند شده و در این رشته تحصیلاتم را به پایان رساندم و بعد از آن در رشته مدیریت کسب و کار، گرایش بازاریابی ادامه تحصیل دادم و همواره در دوران تحصیل که قریب به چهارده سال پیش است، به طراحی وب سایت می پرداختم و اولین تجربه من طراحی یک وب سایت معمولی برای یک سازمان دولتی بود و در آن موقع برای طراحی وب سایت نیاز به مشاوره افراد با تجربه داشتم که به این منظور به شرکت‌های طراح وب و اشخاص خبره مراجعه کردم و همه آنها در ابتدا شماره کارت بانکی شان را تحویلم می‌دادند و متاسفانه هیچگونه راهنمایی در این خصوص به من نشد.

من در آن زمان به این نتیجه رسیدم تنها با تکیه بر خود می‌توانم این مسیر پیچیده را طی کنم و با کمی آزمون و خطا به نتیجه مطلوب برسم و به این دلیل با مطالعات و تحقیقات گسترده توانستم با سیستم‌های مدیریت محتوا یا CMS آشنا شوم و در این حین به آموختن زبانهای PHP و ASP.NET پرداختم.

بعد از طراحی وب سایت مربوطه که مورد توجه قرار گرفت در شرکت‌های خصوصی و دولتی پست‌های مدیر اجرایی و مدیر عاملی را تجربه کردم و در این زمان نیز همواره به طراحی وب سایت با المان های خاص و ویژه که بتواند برای مجموعه ها پولساز و بازوی بازاریابی آن‌ها باشد، تحقیق می کردم و بابت ایده های جدید جهت بهینه سازی وب سایت هایی که تحت نظرم بود با افراد حقیقی و حقوقی وارد مذاکره شدم تا از آنها بابت بهینه سازی وب سایتها مشاوره و مدد بگیرم اما متأسفانه این افراد نتوانستند من را مجاب کنند و هیچ کدام از این عزیزان دانش کافی را از لحاظ فنی دارا نبودند و هریک از آنان استانداردهای متفاوت و گمراه کننده ای ارائه می‌دادند و مجددا خودم به تحقیق و توسعه پرداختم و با مشاوره های اساتید دلسوز و کاربلد به مفهوم سئو(seo) پی بردم که با این مفهوم چطور می‌توان یک سایت را از نظر موتورهای جستجو بهینه کرد و بعد از آن به راه اندازی واحدهای بازاریابی و فروش و دپارتمانهای تجارت الکترونیک شرکت های متعددی که نتیجه مطلوبی داشت، پرداختم.

تا به اینجا شرح مختصری از تلاش خود را بازگو کردم که در این دوران به من ثابت شد که پله ها را یکی پس از دیگری باید پیمود و یک شبه نمی توان ره صد ساله را طی نمود و هم اکنون بیشتر وقتم همچنان صرف مطالعه، تحقیق و توسعه می شود و از آنجایی که بنده جز موارد اندکی از اساتید که دلسوزانه کنارم بودند، نتوانستم مشاوری متعهد و دلسوز پیدا کنم به این نتیجه رسیدم که با آموخته هایم که با مشقت بسیار به دست آورده ام بتوانم متعهدانه کنار کسب و کار شما باشم و از تجربیاتم برای رو به جلو بردن، پویایی و با هدف کارآفرینی موفق، ارتباط مؤثر با مدیران کسب و کارها و اشخاصی که علاقه مند به بازاریابی مخصوصا بازاریابی اینترنتی هستندباشم.

من می‌توانم به شما برای راه اندازی واحدهای بازاریابی و مهم تر از آن دپارتمان‌های بازاریابی اینترنتی،تربیت تاجرالکترونیک، بهینه سازی وب سایت، راهنمایی و مشاوره دهم و در کنار شما باشم.


رزومه من :

من مصطفی پورمرتضوی در طی دوران فعالیتم با بسیاری از شرکت‌های کوچک و بزرگ و همچنین اشخاص حقیقی مختلف در حوزه های مدیریت، بازاریابی و مشاوره و صنعتی همکاری نموده ام. در اینجا تنها نام و لوگوی تعدادی از مهمترین شرکت‌هایی که افتخار همکاری با آنها را داشته ام آورده ام.
طی این سالها جدای از فعالیت تجاری و بازرگانی و صنعتی، به فعالیت علمی و آموزشی نیز پرداخته ام که از جمله آنها می‌توان به انتشار مقالات مختلف اشاره نمود.
این همکاری ها در زمینه های مختلفی چون مشاوره و اجرای طرح های فن آوری اطلاعات و تجارت الکترونیک ، تدوین طرح توجیهی (امکان سنجی)، تدوین برنامه بازاریابی و بازاریابی اینترنتی، مشارکت در اجرای برنامه های تبلیغاتی، مشاوره،سخنرانی، تهیه آزمون‌های ارزیابی نیروی انسانی، آموزش نیروی انسانی، آموزش اصول بازاریابی و فنون بازاریابی اینترنتی بوده است.
ضمن عذرخواهی از سایر دوستانی که خدمت‌شان بوده‌ام اما لوگو و نام آنها در این بخش ذکر نشده است خواهشمندم در صورت تمایل، لوگوی خود را به آدرس info[at]purmortazavi.ir ارسال نمایند.

4 دیدگاه برای «مصطفی پورمرتضوی»

  • بازپینگ:پویا رفیعی

  • بازپینگ:محمد کاسبی

  • بازپینگ:ساناز ربیعی

  • بازپینگ:اصغر قلی زاده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image