کلیه آمار های اینستاگرام را بصورت لحظه ای و حرفه ای در سایت Heepsy ببینید

کلیه آمار های اینستاگرام را بصورت لحظه ای و حرفه ای در سایت Heepsy ببینید

آمارهای اینستاگرام : در پست امروز، ما به دنبال نقد و بررسی  Heepsy،  یک ابزار بازاریابی اینفلوئنسر در اینستاگرام برای مشاغل بزرگ، کوچک و جدید خواهیم بود.

بازاریابی رسانه های اجتماعی روز به روز سخت تر می شود زیرا ما بیشتر و بیشتر با مشاغل رو به رشد مواجه می شویم و اگر مراقبت نکنیم، ممکن است عوارض زیادی به تجارت و کسب و کار ما وارد شود.

اگر تازه کار خود را شروع کرده اید و اگر بودجه کافی برای کسب و کار خود ندارید، بازاریابی در رسانه های اجتماعی ممکن است برای شما گران تمام شود.

با این حال، با بازاریابی اینفلوئنسر، این یک داستان متفاوت است. به این روش شما می توانید در مقابل مخاطبان شخص دیگری با قیمتی بسیار مناسب و از همه مهم تر با سرعت بیشتر قرار بگیرید.

اما حال این سؤال پیش می آید که چگونه شما می توانید اینفلونئسر مناسبی برای حوزه تجاری خود داشته باشید؟

 

میلیون ها اکانت در اینستاگرام وجود دارد و جستجوی اینفلوئنسر مناسب در حوزه شما می تواند واقعاً وقت گیر باشد.نه تنها وقت گیر بودن، بلکه بسیاری از افراد مشهور در اینستاگرام اکانت های جعلی و فیک زیادی دارند و اگر مراقب نباشید، ممکن است گرفتار کلاه برداران شوید.

برای جلوگیری از همچین احتمالاتی است که Heepsy وارد عمل می شود!

برای ادامه این نقد و بررسی Heepsy، باید به ویژگی های اصلی آن و اینکه چرا Heepsy، به عنوان یکی از بهترین ابزارهای تحقیق اینفلوئنسر درنظر گرفته می شود، بپردازیم.

Heepsy چیست؟

Heepsy در سال ۲۰۱۶ در بیلبائو اسپانیا با تنها هدف تأمین بهترین ابزار جستجوی بازاریابی اینفلوئنسر در بازار، در اختیار مشتریان خود قرار گرفت.

Heepsy یک پایگاه داده بزرگ برای هر نوع بازاریابی اینفلوئنسر است که می توانید از آن استفاده کنید. آن ها از فیلترهای جستجوی پیشرفته مختلفی استفاده می کنند که می توانید بر اساس صنعت و موقعیت مکانی، از اینفلوئنسر مد نظر خود استفاده کنید.

با استفاده ازHeepsy ، می توانید اینفلوئنسر ها را پیدا کنید و آمار آن ها را بررسی کنید. Heepsy به شما کمک می کند تا متوجه شوید که یک حساب جعلی است یا خیر.

همچنین می توانید معیار های اینفلوئنسر ها را بررسی کنید تا متوجه شوید که آیا قبل از همکاری با آن ها، قابل اطمینان هستند یا خیر.

به طور خلاصه، Heepsy به جستجوی اینفلوئنسر قابل اعتماد کمک می کند، سپس نتایج را در یک لیست مطبوعاتی که شامل آمار و معیارهای آنهاست، سازماندهی می کند.

پس از این کار، تمام کاری که باید انجام دهید اینست که به آن ها برسید و شروع به فروش محصولات برند خود کنید. استفاده از Heepsy به سادگی باعث صرفه جویی در وقت و منابع زیادی می شود.

Heepsy در درجه اول روی اینستاگرام متمرکز است زیرا اینستاگرام، بهترین سایت برای بازاریابی اینفلوئنسر است. بیشتر افراد مشهور اینستاگرام را در مقایسه با هر حساب اجتماعی دیگر ترجیح می دهند.

درک بازاریابی اینفلوئنسر

بنابراین ممکن است بپرسید، بازاریابی اینفلوئنسر چیست؟ قبل از اینکه به این موضوع بپردازیم، بیایید در ابتدا به تعریف اینفلوئنسر بپردازیم.

یک اینفلوئنسر صرفا کسی است که مخاطب عظیمی دارد و ممکن است در حوزه شما نیز فعالیت تخصصی داشته باشد. داشتن مخاطبین بیش از اندازه می تواند یک پیروزی بزرگ برای برند شما باشد.

بازاریابی اینفلوئنسر یک برنامه استراتژیک بازاریابی است که بر یک شخص با نفوذ یا شخصی که دارای شهرت و مخاطب آنلاین در یک صنعت خاص است، متمرکز است.

با بازاریابی اینفلوئنسر، به جای اینکه روی مخاطبان هدف در حوزه تجاری خود تمرکز کنید، باید تمرکز خود را بر روی اینفلوئنسر با فالوور های زیاد متمرکز کنید.

بنابراین، به جای اینکه محصولات خود را از طریق بازاریابی به افراد مختلف منتقل کنید، کاری که با بازاریابی اینفلوئنسر می توانید انجام دهید این است که به یک اینفلوئنسر مراجعه کنید تا او بازاریابی را برای شما انجام می دهد.

آنها برای خرید کالای شما روی فالوور های خود تأثیر می گذارند زیرا مخاطبان خود را بسیار بهتر از شما می شناسند.

حال بیایید به Heepsy و اینکه چرا یکی از بهترین ابزارها برای بازاریابی اینفلوئنسر محسوب می شود نگاهی بیندازیم. می خواهیم ببینیم که Heepsy آیا واقعا ارزش وقت و سرمایه گذاری شما را دارد.

نقد و بررسی Heepsy : ویژگی ها

بیایید نگاهی به برخی از ویژگی های Heepsy و آنچه در انتظار شما برای استفاده از این پلتفرم بازاریابی اینفلوئنسر است، بیاندازیم:

شماره ۱: تجزیه و تحلیل فالوور های فیک

آمارهای اینستاگرام  : اینفلوئنسر ها مجبورند تا مردم را تحت تأثیر قرار دهند تا احترام خود را حفظ کنند و همچنین بر روی آنها تأثیر بگذارند تا اقدامی از جانب آن ها رخ بدهد. اگر چنین مواردی را نمی توان در یک حساب اینستاگرام با تعداد زیادی از فالوور مشاهده کرد، بنابراین قطعا جایی از کار میلنگد.

با Heepsy ، دیگر لازم نیست نگران به دام افتادن باشید زیرا می توانید به راحتی این حساب های با فالوور های فیک را مشاهده کنید.

Heepsy به شما کمک می کنند تمام مخاطبان و تعامل مشکوک را از طریق شاخص های فالوور جعلی آن ها تجزیه و تحلیل کنید. می توانید معیارهای پروفایل اینفلوئنسر ها را مرور کنید و مخاطبان آن ها را تحلیل کنید.

به شما امکان دسترسی به نمودار نرخ رشد فالوور های یک اینفلوئنسر و آنالیز آن ها در طول زمان، داده خواهد شد.

شماره ۲: سازماندهی و دسترسی سریع به اطلاعات

آمارهای اینستاگرام  : با استفاده ازHeepsy ، می توانید بر اساس بازار انتخابی خود به راحتی لیست اینفلوئنسر ها را برای چندین حوزه ایجاد کرده و این داده ها را برای شروع مکالمه صادر کنید.

شما می توانید اینفلوئنسر های متناسب با نام تجاری خود را در یک لیست سازماندهی کرده و به راحتی اطلاعات تماس آن ها را به صورت یکجا دانلود کنید.

آنچه روزها یا هفته ها نیاز به تحقیق داشت، اکنون فقط چند کلیک روی Heepsy انجام شدنی است و به این ترتیب در زمان و منابع شما صرفه جویی می شود.

شماره ۳: فیلتر جستجوی آسان

فیلتر جستجو باعث می شود تا بتوانید به راحتی اینفلوئنسر را شناسایی کنید. Heepsy  به شما امکان می دهد با استفاده از فیلتر های زیر، اینفلوئنسر را جستجو کنید:

 • طبقه بندی و موقعیت مکانی
 • نرخ تعامل
 • مخاطب

Heepsy از هوش مصنوعی استفاده می کند تا نتیجه جستجوی شما را دقیقاً همانطور که می خواهید به شما ارائه بدهد.

همچنین می توانید جستجوهای خود را از طریق فیلترهای مکان و دسته بندی انجام دهید. برای جستجوی حوزه ها، می توانید از گزینه های فیلتر مانند دنبال کننده ها، تعامل، معیار ها و موارد دیگر استفاده کنید.

شماره ۴:تجزیه و تحلیل پروفایل

آمارهای اینستاگرام : شما می توانید با ۱۲ عکس آخر هر اینفلوئنسر، مشخصات کاملی از اینفلوئنسر ها را کسب کنید و حضور آن ها در سایر شبکه های اجتماعی را بررسی کنید.

نرم افزار Heepsy AI به تجزیه و تحلیل مخاطبان هر اینفلوئنسر کمک می کند، از این رو می توانید بدانید که آیا باید یک اینفلوئنسر خاص را برای همکاری انتخاب کنید یا خیر.

هر شهرت اینفلوئنسر می تواند در کسب و کار شما، چه خوب و چه بد، تأثیر بگذارد. بنابراین دلیل بیشتری باید در یافتن مخاطبان مناسب برای بازاریابی اینفلوئنسر خود داشته باشید.

قیمت پلان های اشتراک Heepsy

Heepsy دارای ۴ پلان مختلف است که شامل موارد زیر است:

 • پلان رایگان
 • پلان ابتدایی
 • پلان پلاس
 • پرو پلان

پلان رایگان

این پلان رایگان یک پلان محدود است که فقط به شما امکان می دهد تا برای اینفلوئنسر جستجو کنید و کاملاً رایگان است.

پلان ابتدایی ۴۹ دلار / ماه

پلان ابتدایی به شما امکان می دهد با استفاده از فیلتر های زیر جستجو کنید:

 • جستجوی کلید واژه
 • فیلتر دسته بندی
 • محل
 • فالوور
 • سفارش بر اساس فالوور ها

و همچنین به شما امکان می دهد تا ۱۰ گزارش اینفلوئنسر را از طریق موارد زیر تجزیه و تحلیل کنید:

 • امتیاز مخاطب
 • معیارهای پیشرفته
 • برآورد هزینه

پلان پلاس ۹۹ دلار / ماه

این پلان شامل تمام ویژگی های پلان ابتدایی به علاوه ۶۰ گزارش اینفلوئنسر است.

پرو پلان ۱۹۹ دلار / ماه

این شامل تمام ویژگی های برنامه قبلی به علاوه ۱۲۵ گزارش اینفلوئنسر می شود و به موارد زیر نیز دسترسی پیدا خواهید کرد:

مخاطب – به کلیه مخاطبین عمومی و اطلاعات اینفلوئنسر دسترسی پیدا کنید. این موارد شامل ایمیل و کانال های رسانه های اجتماعی است.

فیلتر مخاطب – با این کار می توانید جستجوی خود را برای یک اینفلوئنسر با یک ایمیل عمومی در دسترس که به راحتی می توانید از آن استفاده کنید، محدود کنید.

فیلتر کانال های اجتماعی – همچنین می توانید از طریق کانالهای دیگر مانندYouTube ، Snapchat ، Twitter ، Facebook و غیره اینفلوئنسر پیدا کنید.

تاریخ انقضا – به راحتی می توانید حداکثر ۵۰۰ پروفایل را به لیست ها اضافه کنید و اکسل را با تمام داده های اینفلوئنسر، دانلود کنید.

قابلیت دسترسی به دستگاه های چندگانه – به راحتی، همزمان و با هر مشکلی به حساب خود، با استفاده از دستگاه های مختلف دسترسی پیدا کنید.

پشتیبانی Heepsy

آمارهای اینستاگرام  : وقتی صحبت از پشتیبانی می شود، می توانید مطمئن باشید که Heepsy  شما را تحت پوشش قرار داده است. آن ها نیرو های زیادی برای مشاوره و پاسخ به شما دارند.

Heepsy  یک گفتگوی زنده دارد که در آن می توانید سؤالاتی فشرده را که نیاز به پاسخ فوری دارند، از پشتیبانان بپرسید.

چه کسی باید ازHeepsy  استفاده کند؟

Heepsy ممکن است مناسب همه افراد نباشد اما در صورت بروز هر یک از موارد زیر ممکن است به آن نیاز پیدا کنید:

 • فروش بیشتری می خواهید
 • آگاهی از برندتان را ایجاد کنید
 • اقتدار بیشتری بدست آورید
 • با مشتریان رابطه برقرار کنید
 • مشتریان وفادارتر را بدست آورید
 • ترافیک بیشتری را بدست بیاورید
 • منجر به تولید بیشتر شوید
 • سئو خود را بهبود ببخشید
 • رسانه های اجتماعی خود را گسترش دهید.

اگر در هر یک از موارد فوق برای کسب و کار خود احساس نیاز کردید، برای کمپین بازاریابی اینفلوئنسر خود به Heepsy نیاز خواهید داشت.

اما اگر به هیچ یک از دلایل نیاز ندارید، هیچ دلیلی برای استفاده از Heepsy وجود ندارد. وقت و پول خود را هدر ندهید!

 

نتیجه گیری آمارهای اینستاگرام 

بازاریابی اینفلوئنسر، استراتژی است که به طور فزاینده ای توسط برند ها استفاده می شود تا دید بیشتری به محصولات و خدمات آن ها نشان دهد.

آگاهی رسانه های اجتماعی را نمی توان در هر شغلی مورد تأکید قرار داد زیرا مجبور هستید محصولات خود را در مقابل افرادی که می خواهید قرار دهید.

استفاده از یک اینفلوئنسر راه بهتری است زیرا فالوور های آن ها از قبل به آن ها اعتماد کرده اند و این تنها هدف Heepsy است.

آن ها پیدا کردن اینفلوئنسر قابل اعتماد در حوزه کسب و کار شما و ارتباط با آن ها برای ارتقاء مشاغل را آسان کرده اند.

پلان رایگان Heepsy، راهی برای آزمایش کردن این پلتفرم است. از این پلان رایگان این پلتفرم استفاده کنید تا ببینید Heepsy مناسب کسب و کار شما هست یا خیر.

خب ما در این پست سعی کرده ایم تمام نکات لازم حول محور پلتفرم Heepsy و بازاریابی اینفلوئنسر را پوشش دهیم. مانند همیشه پذیرای نظرات شما در بخش نظرات زیر این پست هستیم.

 

منبع آمارهای اینستاگرام :‌ سایت کلاته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image