تقویم مدیریت زمان 1400

تقویم مدیریت زمان 1400

تقویم مدیریت زمان 1400 : همه ما در اواخر سال به برنامه‌ریزی برای سال جدید پیش رو فکر می‌کنیم و به امید پاگذاشتن به بهترین سال زندگیمان روزهای آخر سال را سپری می‌کنیم.

تقویم مدیریت زمان1400
تقویم مدیریت زمان1400

زمان‌های طلایی و غیرقابل بازگشت عمرمان مانند برق و باد در حال گذر هستند و تنها انسان‌های با افکار بالنده به فکر استفاده بهینه از زمان خود هستند.

برای رسیدن به قله های رفیع موفقیت، باید برای لحظاتمان برنامه‌ریزی داشته باشیم و آن وقت است که شاهد خواهیم بود استفاده بهینه از این زمان گذرا،  چطور می تواند مایه بالندگی و پرواز انسان به سوی موفقیت‌ها شود و چطور با مدیریت زمان انسانی شاد و تأثیرگذار خواهیم بود.

من، مصطفی پورمرتضوی با تحقیقات و مطالعات بسیار، سعی کرده‌ام تا چکیده‌ای از چندین کتاب روز دنیا و تجربه چندین ساله را در قالب تقویم مدیریت زمان برای شما عزیزان گردآوری کنم تا سهم اندکی در حال بی‌نظیر شما، داشته باشم.

با توجه به جمله تونی مورگان:

“شمایید که تصمیم می‌گیرید زمانتان را چگونه خرج کنید. می‌توانید از آن استفاده کنید و به جلو پیش بروید، یا می‌توانید آن را آتش بزنید! شمایید که تصمیم می‌گیرید و اگر شما تصمیمی نگیرید، دیگران برای شما تصمیم‌گیری می‌کنند”

شاید خیلی از ما بلد نیستیم که چگونه زمانمان را مدیریت کنیم، در تقویم مدیریت زمان 1400 یاد می‌گیرید چگونه برای لحظه به لحظه سالتان برنامه‌ریزی داشته باشید تا بتوانید به بهترین سال زندگی خود دست یابید.

بی‌برنامه‌گی باعث می شود تمام آرزوهای ما در حد رویا بماند و متاسفانه هیچ وقت رنگ بوی حقیقت را به خود نبیند.

با تهیه این تقویم کاربردی برنامه ای دقیق و کارآمد برای سال 1400 خود داشته باشید و برنامه ریزی برای سالی متفاوت و بی نظیر را از همین روزهای ابتدایی سال 1400 شروع کنید

در زمان قرنطینه کرونا هوشمندانه برای سال 1400 برنامه ریزی و اقدام کنیم تا در پایان قرنطینه همانند پروانه شکوفا شویم

 

 

 

صفحه محصول  و اطلاعات بیشتر در فروشگاه بازاریاب برتر

 

فیلم توضیحات تقویم مدیریت زمان سال 1400

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image