آشنایی با پلاگین Contact Form 7 و نحوه نصب آن

آشنایی با پلاگین Contact Form 7 و نحوه نصب آن

پلاگین Contact Form 7 :  پلاگین Contact Form 7 یکی از محبوب ترین و قدیمی ترین افزونه های فرم تماس وردپرس است. با این حال، علی رغم محبوبیت آن، بسیاری از مردم با چگونگی نصب Contact Form 7  دست و پنجه نرم می کنند. آشنا به نظر می رسد؟

برای رفع آن، ما می خواهیم به شما گام به گام دستورالعمل نحوه نصب Contact Form 7  را ارائه دهیم. ما نحوه:

  • نصب افزونه Contact Form 7
  • ایجاد فرم های جدید
  • اضافه کردن فرم های تماس به وبسایت

را به شما آموزش خواهیم داد. پس از پایان مطالعه، درک خوبی از نحوه راه اندازی Contact Form 7  و ایجاد فرم های تماس شیک و هدفمند برای وب سایت وردپرسی خواهید داشت.

ویژگی های برتر پلاگین Contact Form 7

 

با بیش از ۵ میلیون نصب فعال، Contact Form 7  به وضوح یک افزونه مورد علاقه وردپرسی برای شما خواهد بود. بنابراین بیایید نگاهی به برخی از بهترین ویژگی های آن بیندازیم:

  • چندین فرم تماس ایجاد و مدیریت کنید
  • فیلد های فرم را به راحتی سفارشی کنید
  • با استفاده از کد کوتاه فرم ها را در هر صفحه یا پست وارد کنید
  • این پلاگین از فیلتر اسپمAkismet ، ارسال با استفاده از Ajax و CAPTCHA پشتیبانی می کند
  • بسیاری از افزودنی های شخص ثالث برای افزودن قابلیت های اضافی

نحوه اضافه کردن فرم تماس با ما به وب سایت وردپرس

و از همه بهتر، این افزونه رایگان است!

بنابراین اکنون می دانید که این افزونه قدرتمند چه کاری می تواند انجام دهد، بیایید نحوه تنظیم Contact Form 7  را در وب سایت وردپرسی خود بررسی کنیم.

نحوه نصب پلاگین Contact Form 7

اولین مرحله برای Contact Form 7  نصب پلاگین در وب سایت وردپرس است. برای انجام این کار، در داشبورد وردپرس خود، افزونه ها > افزودن را از فهرست انتخاب کنید.

سپس Contact Form 7   را در جستجو تایپ کنید. پس از نمایش پلاگین Contact Form 7، روی نصب> فعال کردن کلیک کنید.

پس از فعال شدن، می توانید عملکرد افزونه را در قسمت جدید Contact  داشبورد وردپرس خود پیدا کنید.

نحوه تنظیم پلاگین Contact Form 7

روی Contact > Contact Forms کلیک کنید. در اینجا پانل مدیریت مرکزی را مشاهده می کنید که در آن می توانید چندین فرم تماس را مدیریت کنید. فرم تماس پیش فرضContact Form 7   را نیز با برچسب Contact Form 1 پیدا خواهید کرد.

Contact Form 1 شامل تمام فیلد هایی است که ممکن است فرم تماس اولیه به آن ها نیاز داشته باشد. این فرم آماده استفاده است و در صورت تمایل می تواند در هر صفحه و پستی از وب سایت شما قرار گیرد (این مطلب در ادامه توضیح داده خواهد شد).

همچنین می توانید با انتخاب Contact > Add New فرم تماس خود را ایجاد کنید.

معرفی ۱۲ افزونه ساخت فرم در وردپرس در سال ۲۰۲۰ + لینک دانلود

ایجاد فرم تماس جدید

به فرم تماس جدید خود یک نام بدهید و سپس به پایین بروید و وارد فرم شوید. در اینجا می توانید الگوی فرم تماس جدید را ویرایش کنید.

الگوی شما فیلد های مختلفی را که در فرم شما نشان داده می شوند و همچنین برچسب هایی که در کنار آن قسمت ها نشان داده می شوند را تعریف می کند.

 

به طور پیش فرض،Contact Form 7  تعدادی از فیلد ها را به فرم های جدید اضافه می کند، از جمله نام، ایمیل، موضوع، پیام و ارسال. احتمال زیاد، شما همه این فیلد ها را حفظ خواهید کرد.

با این حال، بسته به نیاز سایت خود، ممکن است بخواهید قسمت های اضافی اضافه کنید. برای این کار می توانید دکمه مناسب ایجاد کننده برچسب را انتخاب کنید. به عنوان مثال، برای افزودن فیلدURL ، فقط کافیست روی دکمه URL کلیک کنید (همانطور که در زیر مشخص شده است).

 

 

اگر می خواهید لیبلی به فیلد خود اضافه کنید، می توانید HTML را که با برچسب فرم همراه است از قسمت های دیگر کپی کنید. به عنوان مثال، وقتی روی دکمه URL کلیک کردیم، Contact Form 7  تگ [url url-935] را تولید کرد. سپس HTML اضافی را برای تگ اضافه کردیم، بنابراین قسمت URL نهایی به صورت زیر است:

<label> Your Website URL

[url url-935] </label>

اکنون می توانید به تعداد مورد نیاز برای فرم تماس سایت خود، قسمتهای اضافی اضافه کنید. فراموش نکنید که پس از پایان کار روی ذخیره در پایین صفحه کلیک کنید.

فرم تماس را در یک صفحه یا پست وارد کنید

اکنون که می دانید چگونه Contact Form 7  را تنظیم کنید، فرم تماس ایجاد. آخرین مرحله در این فرآیند این است که اکنون فرم تماس را در یک صفحه یا پست در وب سایت وردپرس خود وارد کنید.

Contact > Contact Forms را انتخاب کنید. سپس کد کوتاه را در کنار فرمی که می خواهید به سایت خود اضافه کنید کپی کنید.

سپس، صفحه یا پستی را که می خواهید فرم تماس را وارد کنید باز کنید. کد کوتاه را در قسمت متن ویرایشگر پست که می خواهید فرم تماس در آن نمایش داده شود، جایگذاری کنید.

روی انتشار کلیک کنید. هنگامی که فرم تماس شما فعال شد، آن را امتحان کنید تا بررسی کنید آیا کار می کند.

پایان

فرم تماس بخشی حیاتی از هر وب سایت است. پس از خواندن این پست چگونگی ایجاد فرم تماس را یاد گرفته اید و به راحتی می توانید یک فرم تماس به سایت خود اضافه کنید.

منابع:

https://themeisle.com

منبع :‌ سایت کلاته 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image