مایکل گربر: نویسنده آمریکایی و بنیان‌گذار شرکت گربر

مایکل گربر: نویسنده آمریکایی و بنیان‌گذار شرکت گربر

مایکل گربر کیست : نام به انگلیسی: Michael E. Gerber

سال و محل تولد: 20 ژوئن 1936 آمریکا

مایکل گربر نویسنده‌ی آمریکایی است که در سال 1936 در الیزابت آمریکا متولد شده است. مایکل گربر یک کارآفرین واقعی می‌باشد. او بنیان‌گذار شرکت مایکل گربر است. مجله‌ی شرکت او با نام معلم کسب‌وکارهای کوچک بیش از 40 سال است که منتشر می‌شود و به نیازهای قابل توجه در کسب‌وکارهای کوچک می‌پردازد.

در سال 1977 وی E-Myth را تاسیس کرد تا با مربی گری و آموزش به کارآفرینان، کسب و کارهای کوچک را در سراسر جهان متحول کند. در طول این سال‌ها شرکت مایکل گربر به ده‌ها هزار کسب‌وکار کوچک کمک کرد تا به موفقیت‌هایی در سطح جهانی برسند.

مایکل گربر کیست : وی یکی از نویسندگان پرفروش بیزنس در دو دهه‌ی گذشته بوده است و کتاب بازبینی افسانه کارآفرینی او بهترین فروش را داشته است این کتاب به بیش از 29 زبان مختلف دنیا ترجمه شده است و حدود 5 میلیون فروش داشته است. از جمله کتاب‌های او می‌توان به موفق‌ترین کسب‌وکارهای کوچک در جهان، افسانه کارآفرینی، گفتگو با میلیونرها، راز موفقیت در کسب‌وکارهای کوچک، بازبینی افسانه کارآفرینی، مدیر افسانه کارآفرینی و غیره اشاره کرد.

شور، اشتیاق و نبوغ مایکل برای کارآفرینی به بیش از هفتاد هزار کسب‌وکار در 145 کشور دنیا منجر شده است. جمله‌ی معروف مایکل گربر این است که “زمانی می‌توانید به یک کارآفرین واقعی تبدیل شوید و ادعا کنید کسب‌و‌کار موفقی دارید که هرکاری را با دیدگاه 10 هزار برابر انجام دهید.”

جملاتی از مایکل گربر کارآفرین برتر جهانی:

اولین اصل از کسب‌وکار شما این است که آن باید قابل رشد باشد.

کسب‌وکار خود را طوری اداره کنید که بدون حضور شما هم پیش برود.

کارآفرین شدن یک شبه اتفاق نمی‌افتد، این فرآیندی است که زمان‌بر خواهد بود.

ترفند این است که شما فکر کنید کسب‌وکارتان موفق خواهد شد، اگر شما این فکر را بکنید، همه چیز شگفت‌انگیز خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image