SEMrush چیست؟ | سمراش چیست ؟ چه کاربردی در بهبود سئو سایت دارد | Semrush

SEMrush چیست؟ | سمراش چیست؟ چه کاربردی در بهبود سئو سایت دارد | Semrush

سمراش چیست ؟

سمراش چیست : SEMrush نرم افزاری است که به شرکت ها کمک می کند تا روشهای بازاریابی دیجیتال مانند کمپین های سئو را اجرا کنند. این برنامه بازاریابی دیجیتال همه چی تمام به شما در راه اندازی سئو، پرداخت کلیکی، شبکه اجتماعی و کمپین های بازاریابی محتوا کمک می کند. برای این پست، ما روی استفاده از SEMrush برای سئو تمرکز خواهیم کرد.

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یکی از استراتژی های برتر بازاریابی دیجیتال برای افزایش ترافیک با ارزش وب سایت است. درک SEO دشوار است، اما نرم افزاری مانند SEMrush این امکان را برای کسانی که فاقد دانش سئو هستند، فراهم می‌کند.

SEMrush چه امکاناتی را در اختیار ما قرار می‌دهد؟

علاوه بر این، SEMrush به شما کمک می کند کلمات کلیدی با ارزش را برای کمپین خود شناسایی کنید. با این برنامه خواهید آموخت که رقبای شما از چه کلمات کلیدی استفاده می کنند و نحوه رتبه بندی آن ها در موتورهای جستجو چگونه است. این برنامه با ارائه بینش فراوان به شما، برای چگونگی شرکت در این رقابت ها شما را یاری می‌کند.

این نرم افزار برای افرادی که در بازاریابی دیجیتال نیاز به کمک دارند، طراحی شده است. اگر تجربه و دانش محدودی دارید، SEMrush درک و استفاده از سئو را برای شما آسان می کند.

SEMrush چه اطلاعاتی را به ما ارائه می‌دهد؟

وقتی از نرم افزار SEMrush استفاده می‌کنید، می بینید که این برنامه داده ها را جمع می کند تا به شما در درک نحوه عملکرد شما و سایت های رقبا کمک کند.

دو راه اصلی ای که SEMrush داده ها را ترسیم می کند، کدام اند؟

راه اول از طریق نوار جستجوی آن ها است. اگر URL وب سایت را در نوار جستجو تایپ کنید، گزارش هایی را از آن دامنه مشاهده خواهید کرد و گزینه های کلمه کلیدی را نیز مشاهده می کنید. این به شما کمک می کند تا در مورد رقبای خود تحقیق کنید و راه های ارزشمندی برای رقابت با آن ها پیدا کنید.

راه دوم از طریق ایجاد یک پروژه است. پروژه های SEMrush، داده ها را خارج از پایگاه داده خود جمع می کنند. آن ها دیدگاه وب سایت شما را تجزیه و تحلیل می کنند و به شما کمک می کنند تا چگونه با رقبای خود رقابت کنید.

ابزارهای SEMRUSH چیست؟

مجموعه ابزار های SEMrush ترکیبی از گزارش ها و ابزارهای مختلفی هستند که می توانید آن ها را بصورتی شخصی سازی کنید تا در درک بهتر کمپین تان به شما کمک کنند. وقتی از یک ابزار استفاده می کنید، به انواع گزارش ها و ابزارهای مختلف دسترسی دارید. ممکن است که شما به هر یک از پیشنهادات نیاز نداشته باشید، بنابراین باید گزینه سفارشی کردن ابزار خود را متناسب با کسب و کار خود داشته باشید.

هنگامی که شما برای اولین بار استفاده از SEMrush را شروع می کنید، ممکن است که ندانید که به چه ابزارهایی نیاز دارید. برای فهمیدن ابزارهای مناسب، به برنامه و اهداف خود بیاندیشید. با کمپین سئو خود سعی در دستیابی به چه مواردی دارید و چه ابزارهایی برای رسیدن به هدف به شما کمک می‌کنند؟

آیا نکته ای برای استفاده از ابزارهای SEMRUSH وجود دارد؟

برای همه روشهایی که SEMrush ارائه می دهد، مجموعه ابزار وجود دارد، بنابراین لازم است ابزاری را انتخاب کنید که بهترین گزینه برای کمپین شما باشد. همچنین، استفاده از تعداد مشخصی از ابزارهای خود را ملزم به احساس واجبات نکنید. مهمترین بخش این است که شما ابزاری را انتخاب کنید که به شما در نظارت بر موفقیت کمپین تان کمک کند.

SEMrush چقدر هزینه دارد ؟

SEMrush چهار پلن مختلف را ارائه می دهد. هزینه به پلنی که شما انتخاب می کنید و اینکه آیا می خواهید از یک برنامه ماهانه یا سالانه استفاده کنید، بستگی دارد.

می توانید نسخه آزمایشی 14 روزه SEMrush را شروع کنید تا احساس خود را نسبت به این برنامه درک کنید و سپس اقدام به خریداری پلن کنید. عضویت ماهانه از 99.95 دلار و عضویت سالانه از 999.40 دلار شروع می شود.

چرا از SEMrush استفاده می‌کنیم؟

  1. هید
  2. کلمات کلیدی با ارزش را پیدا خواهید کرد
  3. شما رقابت خود را درک خواهید کرد
  4. ترافیک موجود را حفظ خواهید کرد
  5. امکان کسب بک لینک های ارزشمند برای شما فراهم می شود

SEMrush در مقابل یک شرکت متخصص سئو : کدام بهتر است؟

SEMrush دارای چندین ویژگی عالی برای ارائه به مشاغل شماست. ممکن است این سوال را بپرسید که بهتر است از نرم افزاری مانند SEMrush استفاده کنیم یا اینکه باید با یک شرکت  سئو همکاری انجام دهیم. خب، کدام یک برای تجارت شما بهتر خواهد بود؟

اگر زمان و حوصله یادگیری درباره سئو را دارید، SEMrush گزینه بسیار خوبی است. SEMrush این امکان را به شما می دهد که بتوانید در فعالیت های سئو خود کنترل داشته باشید و SEMrush درک نحوه اجرای آن ها را برای شما آسان می کند. اشکال این است که برای اجرای استراتژی خود باید به تیم خود تکیه کنید، این بدان معناست که بیشتر از سایر پروژه ها صرف تبلیغات سئو خود می‌کنید.

برای مشاغلی که فرصت اجرای یک برنامه سئو را ندارند، انتخاب یک شرکت سئو انتخاب بهتری است. شما می توانید تمام نگرانی خود را روی کسب و کار خود متمرکز کنید و وظیفه سئو را به این شرکت ها بسپارید. یک شرکت متخصص سئو، دانش و تجربه خود را برای اجرای یک کمپین موفق برای تجارت شما پیاده خواهد کرد.

نتیجه گیری : 

خوب این تمام اطلاعاتی بود که ما سعی کردیم برای شما تدارک ببینیم! امیدواریم این مقاله معرفی SEMrush ما برای شما مفید واقع شده باشد. مانند همیشه ما پذیرا و منتظر نظرات شما در بخش نظرات سایت هستیم. به امید اینکه بتوانیم بار دیگر پذیرای نظرات شما باشیم.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image