کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق مشاوره آنلاین

کسب درآمد اینترنتی و اینستاگرامی از طریق مشاوره آنلاین

درآمدزایی اینترنتی از مشاوره آنلاین : با سلام خدمت دوستداران کسب و کار اینترنتی. موضوع این مقاله کسب درآمد از مشاوره آنلاین است. در این مقاله با ما باشید.

آیا دانشی دارید که در آن تجربه و مهارت دارید؟ آیا قبلاً از این دانش در یک شرکت یا مرکز تجاری استفاده می کردید، آن را درس می داده اید و یا در موردش تحقیقاتی داشته اید یا هنوز در حال انجام این فعالیت ها هستید؟ اگر جوابتان مثبت است، نیازی نیست دانش خود را بازنشسته کنید و دیگر از آن استفاده نکنید، آن هم فقط به این دلیل که در آن شغل یا سمت آموزشی نیستید.

این تصور که با بازنشستگی، وظیفه ما نیز نسبت به جامعه تمام شده، تفکر اشتباهی است. همان طور که بعد از تمام شدن تحصیلات، نیاز به آموزش و یادگیری بیشتر وجود دارد. شما می توانید به کسانی که تشنه یادگیری و استفاده از تجربیات شما هستند، مشاوره آنلاین بدهید و از این راه کسب درآمد هم داشته باشید. اما چه طور؟

چه طور کارمان را به عنوان یک مشاور آنلاین شروع کنیم

برای این که تبدیل به یک مشاور آنلاین بشویم، نیاز دارید که وقت های خالی خود را قبل از شروع کار مشخص کنید. مشاوره آنلاین یک کار پاره وقت است که می تواند در اوقات فراغت خود می توانید به کاربران دیگر مشاوره آنلاین بدهید. این کار می تواند به صورت آموزش آنلاین هم باشد و نیازی نیست که حتماً یک مشاوره کوتاه داشته باشید. بسیاری از متخصصان و افراد باتجربه هستند که نیاز به دانش های بیشتر از مهارت فعلی شان دارند. هر شغلی دارای ویژگی های جانبی دیگری نیز هست که در هیچ آکادمی یا دانشگاهی یاد نمی دهند. این ها سوالاتی است که یک فرد باتجربه می تواند جواب بدهد.

توصیه کسب درآمد از مشاوره آنلاین

۱.برای رونق کسب درآمد و افزایش این توصیه های تجربی را در کارتان لحاظ کنید

اگر توان و وقتش را دارید، یک وب‌سایت داشته باشید که به طور منظم مطالب آموزشی مفید ارائه دهد. مثلا اگر کارشناس امور ثبت شرکت هستید، به طور منظم مقالات رایگانی درباره مسائل قانونی ثبت شرکت منتشر کنید. طبیعی است که افرادی که در اینترنت به دنبال ثبت شرکت هستند، به وب‌سایت شما که مطالب رایگان زیادی در اختیار آنها گذاشته بیشتر اعتماد می‌کنند و امکان تماس آنها با شما بیشتر از دیگران خواهد بود.

۲.تاثیر طراحی سایت در کسب درآمد از مشاوره آنلاین

اگر فرصتش را ندارید ولی می‌توانید هزینه کنید، بهتر است با صرف هزینه‌ی معقولی یک وبسایت برای شما طراحی شود. سپس یک یا چند نفر را به صورت پاره‌وقت به کار بگیرید تا وب‌سایت شما را مرتب به‌روزرسانی کنند و برای آن اطلاعات تهیه کنند. حضور در اینترنت را بسیار جدی بگیرید.

مشاوران خانوادگی، روانشناسان و برخی از پزشکان می‌توانند بیماران خود را در جای‌جای دنیا به شکل آنلاین به کمک برنامه‌هایی مانند اسکایپ ویزیت کنند. اگر بتوانید با وب‌سایت خود اعتمادسازی کنید و مشتریانی خارج از کشور داشته باشید، درآمدهای ارزی هم می‌توانید به دست بیاورید.

۳.تاکید بر شبکه های اجتماعی و ویدیوهای برای کسب درآمد بیشتر

۴- کار با شبکه‌های اجتماعی را فرا بگیرید. تلگرام، اینستاگرام، ابزارهای چت و گفتگو مانند اسکایپ … را جدی بگیرید و از آنها نه برای وقت‌گذرانی، که برای بهبود کسب و کار بهره ببرید.

۵- در حوزه کاری خود ویدئوها یا صوت‌های آموزشی جذاب و کاربردی درست کنید و اجازه دهید در طول زمان این مطالب در اینترنت دست به دست شود و شهرت شما را بیشتر کند.

۶- اگر معلم خصوصی یا مشاور تحصیلی هستید، حتما یک وب‌سایت یا حتی یک وبلاگ رایگان داشته باشید و مرتبا مطالب مرتبط در آن بگذارید. این مساله باعث می‌شود کم‌کم در جستجوهای اینترنتی نام شما دیده شود و شاگردان بسیاری پیدا کنید.

۷- می‌توانید برای شرکت‌ها یا وب‌سایت‌هایی که نیاز به مشاور از راه دور یا مشاور آنلاین دارند به شکل پاره‌وقت یا تمام‌وقت کار کنید.

 

منبع درآمدزایی اینترنتی از مشاوره آنلاین : سایت کلاته

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


CAPTCHA Image
Reload Image